SİPARİŞ

Nasıl ürün siparişi verebilirim ?

Sipariş vermek için iki farklı yolu kullanabilirsiniz.                                                 1. Yol : Ürünün içeriğine göz attığınız sayfanın sağ kısmında sepete ekle ve devam et butonuna tıklayarak kredi kartı ya da banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirip satın alabilirsiniz.                                                   2.Yol : Telefon numaramız ( 0 534 966 48 37 ) ile iletişime geçerek beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcut ?

Banka Havalesi, Kredi Kartı, Yurtdışı Ödeme Sistemleri ve Nakit

Hangi Bankalar Aracılığıyla Çalışıyorsunuz?

Finansbank, Enpara, İş Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve Akbank ile ödemelerinizi Havale/EFT aracılığıyla bizlere gönderebilirsiniz.

TESLİMAT

Ürün Değişimi ve İade Yapılabiliyor Mu?

İade ve değişim şartlarında iki farklı durum mevcuttur. Ürün tarafımızdan çıkmamışsa herhangi bir pürüz olmaksızın ürününüz değiştirilip gönderilebilmekteyken, ürün size ulaştığında değiştirmek istiyorsanız ürünün değişiminde yansıyacak olan kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır. Ürün iadesi ise sadece ürün kargoya verilmediği taktirde sağlanabilmektedir.

Ürün Teslimatı Nasıl Yapılmaktadır?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerinizin ilk aşamada herhangi bir sorunu olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonrasında ürününüze kargodayken herhangi bir zarar gelmemesi için kutu içerisine profesyonel şekilde paketlenir ve tarafınıza gönderilir.

Hangi Kargolar İle Çalışıyorsunuz ?

Bölgeden bölgeye farklılık göstermekte olup bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

ÖZEL İSTEKLER

Ürünleri Kişiselleştirebiliyor Muyuz?

Sipariş vereceğiniz ürünün hangi renkte veya renklerde olacağını, sipariş öncesinde iletişim kanallarımızdan bizlere belirttiğiniz taktirde değiştirerek size özel renklerle tasarlayabiliriz.

Ürünlere Yazı Yazılabiliyor Mu?

Ürünlerin üzerine yazı yazdırmak için sipariş öncesinde iletişim kanallarımızdan bilgilendirdiğiniz taktirde yazı yazabiliriz.
  • No products in the cart.